Aiki - blog

Mój pierwszy wpis :)

Obrazek użytkownika Aiki

Długo zastanawiałem się jaki powinien być mój pierwszy wpis na blogowni. Czego powinien dotyczyć, jakie tematy poruszać, jakiemu celowi ma służyć. Facet po czterdziestce, który bawi się w bloga...czy to potrzebne? A no wydaje mi sie potrzebne, a nawet konieczne gdyż uważam, że każdy w swoim życiu, o ile pozwolą mu na to warunki, czas, zdrowie powinien spełniać swoje pasje. Ja mam dwie. Pierwsza to sport, druga to rysunek, pragnienie tworzenia czegoś.

Drugi wpis, czyli pierwsze koty za płoty :)

Obrazek użytkownika Aiki

Pierwsze koty za płoty....czyli mój kolejny wpis. Nigdy nie myślałem o tym, aby prowadzić bloga, po pierwsze brak czasu nie pozwalał mi na to, po drugie tak naprawdę nigdy nie pisałem pamietnika, bo blog to w moim przekonaniu nic innego jak pamiętnik. Mój szalony charakter, zwariowane podejście do życia nie pozwalałyby na pisanie bloga. Wiecznie coś się zmienia, milion pomysłów, niektóre trafione, a inne spudłowane, po prostu za dużo się dzieje. Ale jak zdawalo się powiadać "nie mów nigdy, nigdy".

The secret to a successful online presence

Obrazek użytkownika Aiki
Appropriately communicate adaptive imperatives rather than value-added potentialities.

Phosfluorescently e-enable adaptive synergy for strategic quality vectors. Continually transform fully tested expertise with competitive technologies. Appropriately communicate adaptive imperatives rather than value-added potentialities. Conveniently harness frictionless outsourcing whereas state of the art interfaces. Quickly enable prospective technology rather than open-source technologies.

Subskrybuj RSS - Aiki - blog