Litery przestrzenne

Identyfikacja firmy i marki to rzecz bardzo istotna. Nie od dziś wiadomo, że większość ludzi jest wzrokowcami. Dobrze dobrana reklama wizualna to prosta droga pozyskania klienta. Niebanalną, trwałą i stosunkowo tanią formą reklamy są oferowane przez naszą firmę litery ze styroduru. Litery przestrzenne wykonane ze styroduru czy plexi umieszczone np. na elewacji, z pewnością podniosą prestiż oraz zwiększą rozpoznawalność firmy.

W naszej ofercie znajdą Państwo: logotypy,  litery przestrzenne ze styroduru, litery z plexi.

 • Wycena
  Zadowolenie klienta zależy od dobrej i miłej obsługi. Wyceny dokonujemy na bieżąco na podstawie dostarczonych informacji i plików. W opisie otrzymają Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące zlecenia.
   
 • Przygotowanie pliku
  Aby przystąpić do pracy potrzebujemy plik zawierający grafikę wektorową, czyli rozszerzenia: .cdr, .ai, .eps lub .pdf. Jeśli nie dysponują Państwo odpowiednim plikiem albo posiadają plik zawierający bitmapę (np. rozszerzenie .jpg lub .bmp) nasze studio graficzne może dostosować go do produkcji lub wykonać od podstaw. Wykonujemy także kreatywne prace graficzne i wizualizacje.
   
 • Szybka dostawa
  Zapewniamy szybki czas realizacji. Gotowy produkt możemy wysłać do Państwa kurierem lub pocztą. Zabezpieczona przesyłka zawierać będzie specjalny szablon do samodzielnego montażu, określający proporcje i rozmieszczenie znaków. 
   

Styrodur to twardy, nienasiąkliwy i odporny materiał. Duże bloki styroduru można dowolnie ciąć i kształtować. Właśnie tak powstają nasze litery, cyfry i kształty. Wszystkie te elementy wycinane są przy pomocy profesjonalnych i precyzyjnych maszyn, dzięki czemu gotowy produkt spełnia najwyższe normy i jest wyjątkowo estetyczny.