Logotypy

Ile kosztuje projekt logo? Dobrego logo… Twoje logo musi zawsze wyglądać świetnie. Poczuj się wyjątkowo, nie jak wycięty z szablonu. Najniższa cena logo? Cała sztuka polega na tym, aby dostać świetne logo, które będzie symbolem Państwa firmy za rozsądną cenę.

Wariant ekonomiczny  

Wariant Premium
(gwarancja satysfakcji)

   Wariant Biznes
(gwarancja satysfakcji bonusy)
Cena: 300 zł netto   Cena: 500 zł netto   Cena: 700 zł netto
Co obejmuje cena?   Co obejmuje cena?   Co obejmuje cena?
Decydując się na ten wariant masz 1 projekt wstępny, a do niego do trzech poprawek. Zazwyczaj wystarcza maksymalnie 1 poprawka. Gdybyś jednak chciał otrzymać większą ilość poprawek, to każda kolejna kosztuje 50 zł netto/szt.   Decydując się na ten wariant masz do 2 różnych projektów wstępnych, a do tego do jednego z nich do trzech poprawek. Zazwyczaj wystarczają 1-3 poprawki. Gdybyś jednak chciał otrzymać większą ilość poprawek, to każda kolejna kosztuje 50 zł netto/szt. Jako bonus otrzymujesz stałą zniżkę 5% na zakup innych projektów graficznych   Decydując się na ten wariant masz do 3 różnych projektów wstępnych. Wybierając ten wariant masz gwarancję satysfakcji polegającą na tym, że pracujemy do momentu, w którym jesteś w 100% zadowolony ze swojego logo. Nie liczymy wtedy poprawek. Masz być zadowolony i tylko to nas interesuje. Płacisz za efekt. Równie dobrze możemy to osiągnąć po 1 jak i po pięćdziesiątym projekcie. Ponadto otrzymujesz: - 1 propozycję projektu wizytówki - 1 propozycję projektu papieru firmowego - 1 propozycję projektu koperty Jako bonus otrzymujesz stałą zniżkę 10% na zakup innych projektów graficznych

Co należy rozumieć przez "poprawkę"?
Jako poprawkę należy rozumieć komplet uwag do jednej wersji logo, przekazany w jednym mailu, którego efektem będzie, kolejna (jedna) wersja projektu?  Jeśli więc mielibyśmy zrobić dwa warianty jednego projektu, to będzie to liczone, jako dwie poprawki.  Jeśli Twoja uwaga będzie zawarta w dwóch e-mailach, gdzie w drugim dopowiesz mały szczegół, to również będzie to liczone jako dwie poprawki.  Jeśli do dwóch przedstawionych projektów mamy zastosować jedną zmianę np. tylko zmienić kolorystykę obydwu projektach, to są to również dwie poprawki.

Warunki płatności
Przystępujemy do pracy po otrzymaniu zaliczki, (jeśli zależy Ci na czasie, to możesz przesłać potwierdzenie przelewu w PDF-ie a wtedy prace ruszą natychmiast). Wysokość zaliczki zależy od Ciebie. Może to być 100% albo 50%, jak Ci wygodniej. Większości klientów i tak nie chce się robić przelewu dwa razy. Zależy to jednak tylko od Ciebie. Projekt finalny (w wektorach) przekazujemy po mailowej akceptacji projektu i uregulowaniu całej należności. Aby zachować klarowność zasad współpracy nie ma możliwości zmiany wariantu cenowego po wpłacie zaliczki. Dlatego już teraz dobrze rozważ, który wariant cenowy będzie dla Ciebie najlepszy. Wariant Ekonomiczny, Premium, czy Biznes?