Referencje

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy ze studiem graficznym Aiki Design. To firma, która dba o najwyższą jakość i której zależy na sukcesie klientów. Pracując ze studiem graficznym Aiki Design, byliśmy przekonani, że otrzymamy projekt, który będzie spełniał nasze oczekiwania biznesowe.

Współpraca przebiegała bardzo sprawnie. Pracownia graficzna doskonale rozumiała nasze oczekiwania i w efekcie otrzymaliśmy projekt idealnie dopasowany do specyfiki naszej działalności. Od momentu wdrożenia identyfikacji wizualnej zauważliśmy dużą, pozytywną zmianę w odbiorze naszego wizerunku.

Kamila Wiśniewska

KM LOGISTYKA

Firma "Aiki Design" jest naszym partnerem z zakresu poligrafi oraz wydruków wielkoformatowych. W/w firma dała się poznać jako bardzo dobry partner handlowy. Prace jakie zlecamy firmie są wykonywane profesjonalnie, sprawnie i terminowo. 
Z przyjemnością możemy polecić firmę "Aiki Design" jako partnera biznesowego,
z którego będa Państwo zadowoleni.

Tomasz Krekora

Hotel Manager

Pracownia graficzna Aiki Design zaoferowała projekt wychodzący naprzeciw naszym oczekiwaniom estetycznym i jednocześnie spójny z identyfikacją wizualną naszej firmy. Przygotowane materiały zaoferowane przez pracownię spełniają nasze wymagania i są dostosowane do wymagań naszych klientów.

Pragniemy nadmienić, że współpraca z pracownią graficzną Aiki Design przebiegała wzorowo i terminowo.