Longer Tag 2

Gadżety reklamowe

Aiki Design jest firmą świadczącą wysokiej jakości usługi z branży reklamowej i poligraficznej. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, wiedzy i rozbudowanemu zapleczu technicznemu zrealizujemy każdy pomysł w zakresie PRODUKTÓW REKLAMOWYCH, ODZIEŻY Z NADRUKIEM oraz szeroko rozumianej REKLAMY. Celem naszej firmy jest zapewnienie KOMPLEKSOWEJ OBSŁUGI Klienta. Charakteryzuje nas WYSOKA JAKOŚĆ obsługi oraz INDYWIDUALNE podejście, które pozwala budować długookresowe relacje.

Mój pierwszy wpis :)

Obrazek użytkownika Aiki

Długo zastanawiałem się jaki powinien być mój pierwszy wpis na blogowni. Czego powinien dotyczyć, jakie tematy poruszać, jakiemu celowi ma służyć. Facet po czterdziestce, który bawi się w bloga...czy to potrzebne? A no wydaje mi sie potrzebne, a nawet konieczne gdyż uważam, że każdy w swoim życiu, o ile pozwolą mu na to warunki, czas, zdrowie powinien spełniać swoje pasje. Ja mam dwie. Pierwsza to sport, druga to rysunek, pragnienie tworzenia czegoś.

Drugi wpis, czyli pierwsze koty za płoty :)

Obrazek użytkownika Aiki

Pierwsze koty za płoty....czyli mój kolejny wpis. Nigdy nie myślałem o tym, aby prowadzić bloga, po pierwsze brak czasu nie pozwalał mi na to, po drugie tak naprawdę nigdy nie pisałem pamietnika, bo blog to w moim przekonaniu nic innego jak pamiętnik. Mój szalony charakter, zwariowane podejście do życia nie pozwalałyby na pisanie bloga. Wiecznie coś się zmienia, milion pomysłów, niektóre trafione, a inne spudłowane, po prostu za dużo się dzieje. Ale jak zdawalo się powiadać "nie mów nigdy, nigdy".

Strony

Subskrybuj RSS - Longer Tag 2